MTZmototechnika MX Team

Partneři

O nás


Sezóna 2014

Náš tým, pro motocrossovou sezonu 2014, podpořila firma MTZ Mototechnika s.r.o., Strakonice. Jezdci byli vybaveni oblečením značky Progrip a náhradními díly s příslušenstvím. Dále se promotérskou činností podílí na organizaci motocrossových závodů podniku MotoCare Amater Cup, který je, co do navštěvovanosti, největším v ČR.

 

Sezóna 2013

Náš klub se už od jeho prvopočátku věnuje motokrosovému sportu. V dřívějších dobách pořádáním kvalitních motokrosových závodů na mezinárodní úrovni, krumlovská trať byla vyhlášená po celé republice. Nyní se klub věnuje pořadatelské činnosti a podpoře teamových jezdců. Také se snažíme pomáhat při organizování závodů, ne jenom v jihočeském kraji (MR juniorů Netolice, Horažďovice ), ale jako už tradičně se aktivně podílíme jako promotéři na nejnavštěvovanějších amatérských motokrosových závodů AMATÉR Cup v České republice.

V loňském roce se naši jezdci účastnili jak závodů v jihočeském kraji, tak i v rámci mistrovství republiky. Někteří se účastnili i závodů v Rakousku. Těchto motokrosových akcí se průměrně účastní na 200 jezdců a i divácká účast se často pohybuje přes dva tisíce velmi spokojených fanoušků tohoto sportu.

I v letošním roce budeme nadále vystupovat jako Sportovní centrum motokrosu při Českém amatérském motosportu.

V jezdecké sestavě pro sezonu 2013 došlo k některým změnám, nikdo neodešel, naopak přišlo několik kvalitních mladých jezdců. Celkem je v našem teamu 14 jezdců, kteří oblečou dres MX Teamu Český Krumlov. Jihočeský region bude i v letošním roce prioritou našich jezdců (Krajský přebor, AMATÉR Cup). Několik z našich jezdců se budou navíc plně soustředit na MMCR republiky a MMCR Junior.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

MTZmototechnika MX Team

© 2017 Všechna práva vyhrazena. Přihlášení do administrace.