MTZmototechnika MX Team

Partneři

Sedlčansko – Slapský Speedcross 2018

před 2 lety

14.04. - Podluhy

01.05. - Votice

30.06. - Slapy

01.09 - Slapy  Memoriál Otakara Tomana

22.09. - Kluky u Písku

13.10. - Zalány

27.10. - Sedlčany


Kalendář ŠAC 2018

před 2 lety


Soustředění SMS, Pacov, 24.3.2018

před 2 lety

Stejně jako v minulých třech letech, bude ještě před zahájením sezóny JČ KP uspořádáno SMS soustředění pro jezdce jihočeského střediska. Tentokráte bude uspořádáno ve spolupráci s východočeským střediskem SMS Pardubice Martina Novotného a bude tudíž určeno pro jezdce obou středisek. Uskuteční se v Pacově, v sobotu, 24. března, tedy ještě před zahájením sezóny a nebude kolidovat ani s žádným závodem ostatních seriálů. Jako každý rok proběhne školení jezdců na Sportovní řády FMS pro motokros vč. přílohy pro SMS 2018, uskuteční se též školení ze strany trenéra, technického komisaře a zdravotníka. Jezdci si budou moci udělat technickou přejímku svého motocyklu pro sezónu 2018. Doufejme, že to počasí dovolí a součástí soustředění bude i trénování pod dohledem trenéra (v případě nepřízně počasí alespoň na zkrácené trati). Občerstvení bude zajištěno. Bližší informace ještě přineseme v týdnu před akcí.

Evžen Zadražil, SMS Jižní Čechy 


Aktualizace souhrnného kalendáře MX podniků sezóny 2018

před 2 lety

Aktualizovaný souhrnný kalendář motokrosových podniků sezóny 2018 Vám přinášíme ZDE.

Autoklub ČR dnes oznámil změnu jednoho pořadatele MMČR Junior a změnu ve dvou termínech. Ve dvou termínech se též změnil kalendář seriálu ŠAC, což je v přehledu také aktuálně zakomponováno. Závody MMČR Senior a závody podniků uvedených SMS zůstávají beze změn. V případě dalších změn Vás určitě  budeme informovat.

Evžen Zadražil, SMS Jižní Čechy


Kalendář SMS Jižní Čechy 2018 + souhrnný kalendář MX podniků 2018

před 2 lety

Přinášíme Vám kalendář SMS Jižní Čechy, tedy Jihočeského KP v motokrosu 2018:

so 21.4. Pacov

so 19.5. Netolice

so 2.6. Kluky

so 16.6. Kaplice

so 18.8. Jinín

ne 16.9. Votice

so 6.10. Kluky

Tvorba nebyla vůbec jednoduchá, neboť závodů musí být sedm a nesmí kolidovat ve stejné víkendy se závody MMČR Junior a Senior. A pořadatelů, schopných udělat závody KP na odpovídající úrovni je málo. Navíc je podmínkou, aby nekolidovaly jednotlivé závody jihočeského, západočeského a středočeského střediska. Střediska východních Čech a Moravy si dělají kalendáře své, jezdecky s těmi našimi v podstatě nekolidují. Kalendář sestavuje ještě středsko VVL, které pojede přeborové závody pouze třídy 50ccm, ostatní třídy budou jen pohárové. Bude zveřejněno později.

Souhrnný kalendář motokrosových závodů 2018 Vám pak přinášíme ZDE. Najdete v něm na jedné straně A4 termíny MMČR Senior, MMČR Junior, dále pak Krajské přebory jižních, západních a středních Čech a také termíny seriálu Šumavský Amater Cup. Jako vždy jsou dále doplněny termíny dalších zajímavých podniků.

Evžen Zadražil, SMS Jižní Čechy


Informace k žádostem o licence 2018

před 2 lety

Vážení jezdci a manažeři týmů,

jak bylo avizováno, byl dnes spuštěn Informační systém AČR, v němž si můžete zažádat jak o licenci jezdce, tak o licenci týmu. Odkaz najdete zde:

https://is.autoklub.cz

Nejprve je potřeba se zaregistrovat v levém menu „Registrace“ (vyžaduje to mj. e-meilovou adresu) a poté si můžete zažádat o jakoukoli licenci v sekci „Mé licence“. Je to udělané tak, že Vás to navede, takže se to dá naštěstí označit za „blbuvzdorné“. Je potřeba mít připravený scan potvrzení od lékaře, potvrzení o platbě (platit jde i přes e-banking), fotografii, příp. ověření podpisu rodičů u nezletilých osob.

A nyní důležitá informace ke startovním číslům v MMČR: Vzhledem k tomu, že bude potřeba spárovat startovní čísla jezdců MMČR zadaná vedoucími SMS na základě Žádostí o registraci do SMS na portále www.startovnicislo.cz s vyřízením žádosti o licenci ve výše uvedeném systému vč. platby, budou se startovní čísla v MMČR držet do 1.3.2018. Platí tedy pravidlo garantování čísla jezdcem, který si požádá o licenci do 1.3. a zároveň byl držitelem požadovaného čísla v předchozí sezóně.

Evžen Zadražil, SMS Jižní Čechy


info k MMČR a závodům SMS v motokrosu

před 2 lety
Ve čtvrtek, 25.1. proběhla na AČR schůze s vedoucími SMS. Byly představeny definitivní podoby motokrosových kalendářů MMČR Senior a MMČR Junior:

MMČR Senior

01.04. Kaplice
06.05. Pacov
01.07. Dalečín
08.07. Petrovice
12.08. Stříbro
02.09. Opatov
23.09. Dalečín - družstva

MMČR Junior

14.04. Horažďovice
26.05. Kramolín
09.06. Třebíz
04.08. Krásná Lípa
22.09. Dalečín B
13.10. Jinín

Promotérem MMČR Senior bude nadále Richard Gironi, nastarosti bude mít i juniorský mistrák. Po dvouleté přestávce budou opět na programu družstva, závodu se budou moci účastnit i družstva SMS. Bude to v Dalečíně na trati A a bude to jediný víkendový dvouzávod, neboť den předtím se tam pojedou na trati B Junioři. Ohledně rezervace startovních čísle do MMČR půjde vše přes vedoucí SMS, kteří budou čísla zadávat na základě Žádostí o registraci do SMS. O licenci soutěžícího (týmu) se bude žádat v novém licenčním SW, který bude spuštěn od 1.2.2018, stejně jako pro žádosti o licence jezdce.

Co se týká závodů SMS, byly na včerejší schůzi předběžně sestaveny kalendáře jednotlivých KP. Co se seriálů KP týká, pojedou přeborové seriály SMS Jižní Čechy, SMS Střední Čechy, SMS Západní Čechy, SMS Pardubice a SMS Morava. SMS Praha (VVL) bude pořádat přeborový seriál jen pro 50ccm, zbylé třídy budou pouze pohárové. Zrovna tak se pojede i Západočeský pohár. 

Pro jezdce a fanoušky MOTUL CUPu. SMS Střední Čechy a SMS Nepomuk v letošní sezoně připravili ve spolupráci přeborové seriály čítající 2x 7 závodů. Tzn. 14 vzájemně napínavých soubojů mezi jezdci jednotlivých středisek.

Dosavadní zveřejněné termíny závodů:

SMS Střední Čechy - Přebor

29.4. Kříše 
12.5. Sedlčany 
23.6. Třebíz 
28.7. Krásná Lípa
25.8. Merklín
30.9. Dobřany
20.10. Podluhy

SMS Západní Čechy - Přebor

25.3. Merklín
8.4. Kramolín
22.4. Třebíz
20.5. Dobřany
6.7. Horšovský Týn
8.9. Kraslice
7.10. Stříbro

Západočeský Pohár

5.5. Horšovský Týn
3.6. Stříbro
17.6. Merklín
16.9. Dobřany

Rozpočet na střediska SMS zůstává zhruba ve stejné výši jako loni, spolupráce je nově ošetřena smlouvou vedoucích SMS s AČR. Přílohy NSŘ pro motokorsové SMS zůstávají nezměny, jen bude nově zakotveno, že přeborový seriál třídy 50ccm bude pořádat pouze SMS Praha (VVL).

Dále bylo upřesněno, jak je to s potvrzením lékaře při žádosti o licenci – nadále platí to, že potvrzení stačí od praktického (obvodního) lékaře, pouze děti do dvanácti let musí mít lékaře sprotovního. Vše pak nahrajete do licenčního SW AČR, který bude spuštěn 1.2.2018, jak bylo avizováno.

PF 2017

před 3 lety

Celý MTZmototechnika MX Team přeje všem krásné prožití vánočních svátků a do nového roku úspěšný vstup do nové motokrosové sezóny. 

Šumavský Amatér Cup - 2018

před 3 lety

Důležité informace k novému ročníku.

Propozice ŠAC 2018

Propozice doporučuji důkladně přečíst. Pro ročník 2018 je zavedeno několik podstatných změn.
(bodování, třídy).

Rezervace startovních čísel bude spuštěna dne 18.12.2017 na těchto stránkách.

Veškeré dotazy a problémy směrujte na Mobil: 721 869 582 a

Email: kolarova.nepomuk@seznam.cz

Hájení startovních čísel skončí 18.01.2018. Startovní čísla u tříd 85 ccm a AMA125 2T hájena nejsou. Tyto dvě třídy pojedou společně a musí proto mít jednu číselnou řadu, aby nedocházelo ke zdvojování čísel.

Pro lepší orientaci ve startovních číslech jsou zde startovky z posledního závodu v Podluhách.

AMA 250  AMA 450  ČZ  MX2 / OPEN  65 + 85  Veterán

Do registračního listu vyplňujte všechny předepsané údaje.

Jezdci přeřazení do tříd MX2 a Open.

Z třídy AMA 250 byl do třídy MX2 přeřazen jezdec Klimeš David Krtci Chvalšiny. Zbývající dva jezdci nedosahují výkonnosti potřebné pro třídu MX2 nebo Open a přeřadit je jenom proto, že absolvovali všechny závody seriálu by bylo nefér.

Z třídy AMA 450 byli do třídy Open přeřazeni dva jezdi Štěpka Jakub Stepx Racing Team z prvního místa. A na základě výkonnosti Skála Michal SXS Slapy. Jezdci na druhém a třetím místě podle mne nedosahují výkonnosti třídy Open a byli by přeřazeni jen proto, že absolvovali celý seriál.

Oldřich Kolář

Děda T. oceněn jako nejaktivnější fotograf JČ KP

před 3 lety

Za celý MTZ Mototechnika MX team bych chtěl pogratulovat za ocenění a následně poděkovat za celoroční práci s fotoaparátem a podporou našeho teamu. 

J. Hořejší

Vyhlášení KP 2017

před 3 lety


Vyhlášení sezóny ŠAC 2017

před 3 lety


Pozvánka na vyhlášení JČ KP 2017

před 3 lety

Slavnostní vyhlášení sezóny Jihočeského KP v motokrosu 2017 (SMS Jižní Čechy) se letos uskuteční v Kulturním domě v Chýnově v sobotu, 11. listopadu 2017. Po několika letech přestávky, kdy se seriál vyhlašoval vždy bezprostředně po skončení posledního závodu přímo na závodišti, budou mít jezdci opět možnost důstojnějšího vyhlášení se vším všudy. Vyhlašovat se bude do 10. místa v každé hlavní kategorii (85ccm, Hobby MX2, Hobby MX1, Veterán, MX2 a MX1). Do pátého místa pak budou oceněni jezdci ve zvlášť hodnocených třídách 65ccm, Veterán 50+ a Veterán 60+. 

Vítězové prestižních tříd MX2 (Rudolf Plch, Extreme Motorsport) a MX1 (Václav Haas, SMS Praha) pak navíc dostanou hodnotnou věcnou cenu od hlavního sponzora seriálu firmy HR Technik. Jak bylo na začátku sezóny avizováno, oceněni budou i dva nejlepší jezdci, reprezentující SMS Jižní Čechy ve výsledcích v republikových šampionátech. V MMČR Junior je to Jaroslav Strnad (celkově 5. místo ve třídě 125ccm 2T) a v MMČR Senior Milan Heřman (celkově 3. místo ve třídě Veterán 50+). Pro všechny přítomné bude připravena večeře na účet střediska a sud piva. Po skončení vyhlášení bude od 21 hod. na programu veřejně přístupná diskotéka. Účastníci vyhlášení mají na diskotéku vstup zdarma.

Vyhlášení motokrosové sezóny 2017 začíná v Chýnově v 18:00 hod., diskotéka pak ve 21 hod.

Pokud budete chtít rezervovat stůl, sdělte prosím počet míst a na jaké jméno či tým chcete stůl rezervovat, na mejl ivetasladkova@email.cz Na tomto kontaktu můžete na vyžádání obdržet i seznam ubytovacích zařízení v místě a okolí, pokud byste si chtěli rezervovat ubytování. Parkování je možné zdarma před kulturním domem na náměstí. Parkovat je bez problémů možno také s obytnými karavany, vyhlášení je možno spojit i se sobotním odpoledním tréninkem v nedalekém Pacově.

Srdečně jsou zváni nejen všichni jezdci a jejich doprovody, ale i pořadatelé závodů, sponzoři, techničtí komisaři, fotografové, mediální partneři a vůbec všichni, kdo mají motokros rádi. Těšíme se se Vámi na viděnou!:-)

Evžen Zadražil

vedoucí střediska SMS Jižní ČechyBlanka Cup Kaplice 2017

před 3 lety


Šumavský Amatér cup 2017

před 3 lety

Vyhlášeni do desátého místa budou tyto třídy: 85 ccm,vet 40,vet 50,ČZ 49,AMA 450,AMA 250,AMA Junior.

Do pátého místa:65 ccm,MX 2,Open,vet 60,ČZ 50,ČZ 60,AMA 125 2T.

Soutěž týmů se bude vyhlašovat do třetího místa.

Do soutěže týmů se bude počítat třída ČZ absolutně a bez veterán 60.

Olda Kolář


« Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 10 13 Next »

MTZmototechnika MX Team

© 2017 Všechna práva vyhrazena. Přihlášení do administrace.